O nás

Firma SIMON se od r. 1993 zabývá prodejem a servisem značkové techniky Canon. V této světové značce se zaměřujeme hlavně na oblast kancelářské techniky a později prodej také techniky foto-video Canon. V kancelářské technice nabízíme komplexní řešení zahrnující systémy tisku, osobní a kancelářské kopírky, faxy s laserovým a inkoustovým tiskem na běžný papír, inkoustové a laserové tiskárny, repase starších kopírovacích strojů Canon a prodej veškerého spotřebního materiálu ke všem výrobkům Canon. Kopírovací stroje Canon servisujeme přímo u zákazníka, zákazník jen zavolá na servisní linku a o víc se již nestará. Ostatní kancelářskou techniku (tiskárny, faxy ...) servisujeme u nás ve firmě v dílenských prostorách.

V oblasti foto-video nabízíme to nejlepší řešení pro zákazníka jak pro fotografování, tak pro filmování videokamerou. Specializujeme se na prodej digitálních zrcadlovek řady EOS Canon s veškerým příslušenstvím pro ně, objektivy, stativy, fotobaterie a další.  Servis této techniky, tedy veškeré záruční opravy zajišťujeme pouze pro přístroje zakoupené u nás, pozáruční opravy foto-video techniky Canon, jsme schopni servisovat i přístroje zakoupené mimo naši prodejnu.

Opravujeme veškerou foto-video techniku všech značek.

V oblasti grafiky, nabízíme veškeré grafické zpracování reklamních letáků a vizitek s následným digitálním barevným laserovým tiskem a tvorbu webovských jak firemních, tak i soukromých prezentací. Kopírovací služby jsou samozřejmostí našich služeb. Kopírujeme jak barevně na digitálním stroji tak černobíle na vysoce výkonném kopírovacím stroji.

Mezi další poskytované služby firmou SIMON patří dodávky počítačů libovolné konfigurace. V naší prodejně kancelářské a výpočetní techniky Vám nabídneme počítačové sestavy dle Vašich konkrétních požadavků a ochotně Vám poradíme při výběru jednotlivých komponent. Součástí této prodejny je rovněž servis a vysoce odborné služby související s výpočetní technikou, repase starších PC sestav, zvýšení a optimalizace výkonu stávajících PC, upgrade Vašeho počítače, reinstalace operačního systému, odvirování a podobně.